KURUMSAL

Hakkımızda

Doğalgaz kullanımının artmasıyla birlikte ısıtma sistemlerinin en temel unsurlarından biri olan bacanın önemi Türkiye’de daha iyi anlaşılmaya başlamıştır. Baca sadece bir yapı bileşeni değil, bir sistem bileşeni olarak ele alınması gereken bir konudur. Bugün yapılan araştırmalar şunu göstermektedir ki; baca kesiti seçiminde yapılan hatalar yanlış malzemeler ve kaynak teknolojisinin yanlış kullanımı sonucu; son beş yıl içerisinde ülkemizde meydana gelen baca kaynaklı enerji kaybı milyon dolarlar seviyesindedir.

Türkiye ve Doğu Asya çapında önemli üretici firmalardan biri olan Matsis Baca ile yapılan ortaklık anlaşması sonucunda: Gimsa Enerji ve Baca Sistemleri olarak, İgdaştan yetkili Ce Belgeli firma Matsis Baca firmasından ürünlerimiz tedarik edilmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz ve yılların tecrübe birikimine dayanan teknik bilgimiz sayesinde çok geniş bir alanda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyeti; kalite ve yönetim sistemi performansı ölçümlerinde, müşteri taleplerinin karşılanıp karşılanmadığı incelenip, müşterinin olumlu ve olumsuz geri dönüşleri analiz edilerek kalite politikamız belirlenir.

Hiçbir firma kendi ürününe kalite damgası basarak veya sözlü bir şekilde ben kaliteliyim diyerek kaliteli hale gelemez. Burada en önemli unsur; Müşterinin sizi kaliteli bulmasıdır. Gimsa Baca ve Enerji sistemleri, müşteri geri dönüşlerinin analizleri doğrultusunda kalite politikasına yön vermektedir.

Misyonumuz

Şirketimiz çağın gereklerine uygun olarak; doğru ve güvenilir baca sistemleri üretim ve montajı ile birlikte, bünyesinde bulundurduğu diğer bütün hizmetleri en kalite ve kusursuz bir şekilde müşterilerine sunmayı en büyük misyonu olarak edinmiştir. Aynı zamanda geçmiş tecrübelerini ve geleceğin teknolojisini kullanırken daima çevreye ve doğaya daha duyarlı çözümler üretebilmek ise insanlığa olan bir borcumuzdur.

Vizyonumuz

Gimsa Enerji ve Baca Sistemleri olarak; Makine ve Çevre mühendisliği ile birlikte çağımızın vazgeçilmez unsuru olan bilgisayar teknolojisini buluşturarak, insan ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılama amacındayız. Gimsa Enerji ve Baca Sistemleri, kendi sektöründe sürekli yenilikçi kalarak; en iyi ve güvenilir marka olmayı kendi vizyonu olarak benimsemiştir.

Bu doğrultuda Gimsa Enerji ve Baca Sistemleri insana ve teknolojiye yatırım yaparak, donanımı ve kadrosunu geniş ve aktif tutmayı hedef olarak görmüştür.

Ersin Dursun

İrtibat Telefonu

+90 216 561 1903

Konum

Ümraniye / İstanbul

Çalışma Saatleri

08:00 – 18:00

Bize Ulaşın

info@gimsabaca.com.tr